گلباران مزار شهید ایرانی نبرد با اسرائیل توسط قدیمی‌های روایت فتح + کلیپ- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، شهید مهدی فلاحت پور، از مستندسازان قدیمی و با سابقه جبهه و جنگ هست که از سال ۱۳۶۶، وارد گروه تلویزیونی جهاد سازندگی شد. وی که از اعضای گروه تصویربرداران روایت فتح بوده هست، سابقه تصویربرداری چند قسمت از مجموعه «روایت فتح»، «دسته ایمان» و … را همراه با شهید مرتضی آوینی دارد. 

شهید مهدی فلاحت‌پور در سفری که ازبرای تولید مجموعه «سه نسل آواره» از سمت موسسه روایت فتح به لبنان داشت، به هنگام تصویربرداری و در جریان تهاجم هواپیمای جنگنده اسرائیلی به منطقه بقاع غربی بر اثر اصابت گلوله مستقیم راکت در تاریخ  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۱ به شهادت رسید. وی برنده دیپلم افتخار و جایزه بهترین کلیپ برداری ازبرای مجموعه کلیپ روایت فتح در سال ۱۳۷۱ شده هست.

روز گذشته تعدادی از اعضای روایت فتح  و همرزمان شهید مهدی فلاحت‌پور بر مزار وی در روستای چندار در کوهسار کرج حضور پیدا کرده و ضمن گلباران مزار وی، یاد و خاطره آن شهید والامقام را گرامی داشتند. در این مراسم، آقایان علی سلیمانی، یوسف صابری، مسعود صمدی، احمد عباسی، میرکیوان خلیل‌پور، محمدرضا صراطی، سیدحسین هاشمی ،‌پرویز رمضانی، حسین کیوان‌نیا، حسین قدمی، اصغر بختیاری، امام جمعه کوهسار و …. حضور داشتند. 

در زیر کلیپی از شهید مهدی فلاحت‌پور را می‌بینید:‌

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *