کلیپ محبوب «بازگشت به آینده» تئاتر می‌شود- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی تسنیم، یک موزیکال بر‌اساس کلیپ پرفروش «بازگشت به آینده»، نخستین اجرایش را  در منچستر شروع می‌کند. نمایش قرار هست در ماه فوریه ۲۰۲۰ افتتاح شود و سپس به West End در لندن برود. این در حالی هست که پنج سال پیش خبر تولید این اثر عنوان شده بود. این نمایش ازبرای جشن سالگرد ۳۰سالگی در سال ۲۰۱۵ برنامه‌ریزی شده بود.

نقش مارتی مک‌فلای، نوجوان مسافر وقت که در سال ۱۹۸۵ توسط مایکل جی فاکس گیم شده بود را اولی دابسن، در بزرگترین نقش زندگیش گیم خواهد کرد.

کتابی به قلم  باب گیل به همراه  موسیقی و اشعار آلن سیلوستری و گلن بالارد، همراه با آهنگ‌های راک‌اند‌رول‌های کلاسیک موجود در کلیپ از جمله Johnny B Goode به همراه موزیکال منتشر خواهد بود. این نمایش توسط جان راندو کارگردانی می‌شود. پیش از این عنوان شده بود جیمی لوید کارگردان این موزیکال خواهد بود.

باب گیل، که فیلمنامه اثر سینمایی رابرای رابرت زمکیس نوشته هست گفت که وی و زمکیس «تلاش کرده‌ایم تا این پروژه را از سال آینده به سرانجام برسنانیم؛ ولی کارهای خوب وقت می‌برد و در آخر وقت مناسب فرارسیده هست. بازیگران ما برجسته هستند، آهنگ‌ها فوق‌العاده‌ هستند و کارگردان راندو کار شگفت‌انگیزی انجام می‌دهد تا نمایش تضمین کند به درستی جادوی کلیپ را تسخیر می‌کند. ما هیجان‌زده‌ایم که می‌توانیم داستانمان روی صحنه با برندی تازه دوباره نقل شود.»

این موزیکال در روز ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ در اپرای منچستر ازبرای یک فصل ۱۲ هفت‌ایه، قبل از رفتن به وست‌اند افتتاح می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *