نخستین کلیپ سینمایی آروند دشت‌آرای در نبود کارگردان ساخته شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

آروند دشت‌آرای زمستان سال گذشته فیلمبرداری نخستین کلیپ سینمایی خود را با عنوان «The Absent Director» (در نبود کارگردان) به تهیه‌کنندگی حسین اکبری در سکوت خبری به انجام رساند. این کلیپ هم‌اکنون مراحل پس از تولید را سپری می‌کند. صداگذاری این کلیپ توسط علیرضا علویان درحال انجام هست.

کلیپ‌نامه‌ی این اثر توسط نغمه ثمینی به نگارش درآمده هست. کلیپ سینمایی«The Absent Director» پس از نمایش «درمورد‌ی تصویرت از من تجدید نظر کن» دومین همکاری این کارگردان و نویسنده به حساب می‌آید.

پیمان شادمان‌فر مدیریت فیلمبرداری این اثر را برعهده داشته و مهران ملکوتی صدابردار این کلیپ سینمایی هست.

دشت‌آرای بیشترِ بازیگران این کلیپ سینمایی را نیز  همچون نمایش‌های اخیرش، از هنرجویان برگزیده‌ی کارگاه‌ها و ورک‌شاپ‌های بازیگری خود در کمپانی هنرهای اجرایی «ویرگول» انتخاب کرده هست.

مارین ون‌هولک، آزاده میرزایی، دیبا خاتمی، طاهره هزاوه، میثم میرزایی، میثم نوروزی، ساناز باقری، رمینا دواچی، امین یزدانی نژاد، نرگس سعیدی نژاد و کیوان جدیری بازیگران کلیپ سینمایی«The Absent Director» هستند.

احسان رسول‌اف و امیرکیوان صالحی نیز به عنوان سرمایه‌گذار در این کلیپ سینمایی حضور دارند. آروند دشت‌آرای پیش از این تجربه‌ی ساخت کلیپ کوتاه «آتی‌ساز ۱» و «آتی‌ساز ۲» را داشته هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *