معرفی “اطلس لشکر۲۷” در خبرگزاری تسنیم/ احمد متوسلیان چگونه دستگیر شد؟- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست معرفی و تحقیق اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) که توسط مرکز اسناد و بررسی ها دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌چاپ رسیده در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

این نشست با حضور حجت شیری نویسنده این کتاب، مسئولان مرکز اسناد و بررسی ها دفاع مقدس سپاه، جمعی از نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران دفاع مقدس شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ از ساعت ۱۴:۳۰ در ساختمان باشگاه خبرنگاران پویا خبرگزاری تسنیم واقع در میدان انقلاب اسلامی، خیابان جمالزاده شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، پلاک ۱۲ برگزار می شود.

برپایه این خبر، اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) شرح عملیات محمد رسول الله(ص) و تشکیل لشکر ۲۷ و مأموریت برون‌مرزی تیپ ۲۷ و دستگیر شدن احمد متوسلیان توسط فالانژها و اشاره به زنده بودن جاویدالاثر متوسلیان توسط همرزمان اصلی ایشان و عملیات‌هایی را که در جبهه جنوبی و شمالی و جبهه میانی لشکر حضور داشته و حماسه‌آفرینی کرده روایت می‌کند.

در قسمت‌های دیگر این کتاب به بعضی از اتفاقات خاص که در بعضی عملیات‌ها مانند عملیات الی بیت المقدس و حماسه گردان کمیل در والفجر مقدماتی اشاره شده هست.

 ۵۰ درصد این اطلس مشتمل از تصویر، نقشه، کالک و نمودار هست.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *