«شش قهرمان ونصفی» آنتن نوروزی شبکه پنج را گرفتند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته باشگاه خبرنگاران پویا، مجموعه تلویزیونی “شش قهرمان و نصفی” به کارگردانی حسین قناعت طنز خانوادگی هست که به موضوع حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی می پردازد.

«شش قهرمان و نصفی» با حمایت سیمافیلم تولید شده و نخستین و مهمترین هدفی که این مجموعه تلویزیونی دنبال می‌کند، تشویق همه هم وطنانمان ازبرای خرید کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی با زبان طنز هست.

قرار بود مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» با موضوع حمایت از کالای ایرانی در ایام نوروز از شبکه پنج روی  آنتن می رود. این مجموعه تلویزیونی از شبکه دو و سال آینده در نوبت پخش قرار بگیرد ولی دست اندرکاران تصمیم گرفتند تعداد طنز نوروزی را به عدد سه برسانند. به چه دلیل که در شبکه یک “نون…خ” سعید آقاخانی، شبکه سه “زوج یا فرد” علیرضا نجف زاده و الان “شش قهرمان و نصفی” حسین قناعت با یک کنداکتوری جامع از مجموعه تلویزیونی های طنز به استقبال بهار می مسیر.
اکبر عبدی، شهرام قائدی، بیژن بنفشه خواه، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، رؤیا میر علمی، نادر سلیمانی، رامین ناصر نصیر، امیر غفارمنش، حامد هایدی، حسین رفیعی، ساناز سماواتی، عباس محبوب، علیرضا درویش، حامد آهنگی، مرتضی زارع، نفیسه روشن، نادیا فرحی و علی عبدالشاهی نیز از جمله بازیگران این مجموعه طنز هستند.
پیش از این معاون سیما عنوان کرده بود مجموعه تلویزیونی «عطسه» از نمایش خانگی خریداری شده و مجموعه تلویزیونی نوروزی شبکه پنج خواهد بود ولی با تصمیم به پخش نوروزی “شش قهرمان و نصفی” این مجموعه تلویزیونی نمایش خانگی پس از نوروز روی آنتن شبکه پنج خواهد رفت.

 انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *