شرایط رزرو بلیت ازبرای اهالی رسانه تشریح شد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، کیوان کثیریان مدیر رسانه و ارتباطات سی‌و‌هفتمین جشنواره جهانی کلیپ فجر درمورد اکران کلیپ‌های جشنواره ازبرای اهالی رسانه گفت: در این دوره از جشنواره هر روز ساعت ۱۱:۳۰ صبح سالن ۶ پردیس سینمایی چارسو ویژه اهالی رسانه و اعضای باشگاه مخاطبان جشنواره هست و منتخبی از بهترین آثار حاضر در جشنواره را نمایش می‌دهد.

وی افزود: همچنین هر روز ساعت ۱۴ در سالن شماره ۴ پردیس چارسو سانس ویژه اهالی رسانه ازبرای نمایش کلیپ‌های ایرانی در نظر گرفته شده هست.

کثیریان بیان کرد: در این دو سانس همه خبرنگاران و منتقدانی که کارت اهالی رسانه را در دست دارند می‌توانند وارد سالن‌های نمایش شوند و ازبرای استفاده کردن از سایر سانس‌ها و سالن‌ها باید با کارت ویژه اهالی رسانه از طریق دستگاه‌هایی که در پردیس چارسو مستقر شده ازبرای رزرو بلیت به صورت مجانی کار کنند.

وی در آخر تاکید کرد: امسال رزرو اینترنتی ازبرای خبرنگاران پیش بینی نشده هست و رزرو بلیت ازبرای اهالی رسانه صرفا از طریق دستگاه‌های مستقر در چارسو انجام می‌شود.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff…com و پست الکترونیکی جشنواره Info@Fajriff…com هست. سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی کلیپ فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *